[:tr]

Online Rezervasyon Kural ve Şartları

 

Melis Pansiyon web sayfasından yapılan rezervasyonlarda Rezervasyon Sahibi ve Otel aşağıda belirtilen maddelerin geçerliliğini karşılıklı olarak kabul etmiş sayılırlar.

 

1.Rezervasyon Genel Koşulları :

Online Rezervasyon menüsünde, seçiminiz kadar oda, gösterilen toplam fiyat üzerinden kredi kartınızdan Türk Lirası olarak veya banka hesap numaralarımızdan havele ile tahsil edilir. Ödemesi gerçekleşen rezervasyonunuza istinaden sistem tarafından size gönderilen konfirmasyon e-mailindeki haliyle rezervasyonunuz garanti altındadır.

DENİZBANK IBAN HESAP NUMARALARIMIZ / IBAN HESAP NUMARALARI

YTL-Türk Lirası – IBAN : TR92 0013 4000 0007 6010 4000 02 TL MELİS PANSİYON-2670-760104-352/ÇARŞI BODRUM

EUR-Avrupa Para Birimi – IBAN : TR36 0013 4000 0007 6010 4000 40 NİYAZİ DELİCE 2670-760104-369/ÇARŞI BODRUM

USD-Amerikan Doları – IBAN : TR09 0013 4000 0007 6010 4000 41 NİYAZİ DELİCE 2670-760104-370/ÇARŞI BODRUM

HESAP SAHİBİ: NİYAZİ DELİCE

2. Ödeme Politikası:

 

www.melispansiyon.com adresinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınız için kredi kartı veya havale gereklidir. Toplam konaklama miktarı rezervasyon yaptırmış olduğunuz kredi kartınızdan yada havale yapılarak online rezervasyon işlemi sırasında tahsil edilecektir.

 

3. İptal Politikası and No-Show

 

Otele giriş tarihinden 7 gün önce rezervasyon iptalini tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir, aksi takdirde rezervasyon yaptırmış olduğunuz oda tipinin birinci gece ücreti iptal bedeli faturalandırılacak ve kalan tutar tarafınıza iade edilecektir. Otel giriş tarihinden bir gün önce yapılan rezervasyon iptallerinde konaklama ücreti toplam tutarı faturalandıracaktır.

 

Otel, giriş işlemi yapılmayan rezervasyonları giriş tarih ve saatinden (otele giriş saati 14:00’tür) 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir iptal durumunda mevcut oda başka misafire satılabilir ve rezervasyon sahibine ücret iadesi yapılmaz.

 

Otel, kredi kartından yapılan ödemenin geri iadesini kabul ederse, geri iade işlemi bankanın geri iade koşulları çerçevesinde gerçekleştirilir. İadelerde banka masrafı rezervasyon sahibine aittir. Rezervasyon iptali ve ya değişikleri ile ilgili olarak otel rezervasyon departmanı ile temasa geçilmelidir.

 

4. Genel Kurallar:

 

Otele giriş saati 14:00; çıkış saati öğlen 12:00’dir. Geç çıkış talebiniz olması durumunda çıkışınızdan bir önceden Ön Büro ile temasa geçilmelidir. Eğer odanızı 12:00’dan sonra da tutmak isterseniz, konuyu bir gün öncesinden Resepsiyon ile görüşmenizi rica ederiz. Bu servis,otel müsaitliği doğrultusunda ve gecelik oda ücretinizin %50’si karşılığında saat 18:00’a kadar verilebilmektedir.

 

Oda fiyatlarına %8 KDV ve açık büfe kahvaltı dahildir. Otelimize giriş işlemleriniz sırasında konaklamanız süresince gerçekleştireceğiniz harcamalarınız için kredi kartınızdan ön provizyon ya da Türk Lirası, Euro ve Dolar olarak nakit depozit alınacaktır. Bu belirli bir tutarın otelimizde gerçekleştireceğiniz geceleme sayısı ile çarpımına eş değer olacaktır.

 

Otelde evcil hayvalar kabul edilmemektedir.

 

Online rezervasyon işlemleri sırasında gerçekleştirmiş olduğunuz servis taleplerinizi, otelimizin müsaitliği doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir.

 

Otel ve Rezervasyon sahibi, karşılıklı ve yazılı olarak anlaşarak, farklı şartlarda bir sözleşme yapabilir. Böyle bir durumda sonradan yapılan sözleşmedeki koşullar geçerli olur. Ek sözleşmede belirtilmeyen hususlar bakımından bu burada yazılı hükümler (Online Rezervasyon Kural ve Şartları) geçerli olur.İşbu Online Rezervasyon Kural ve Şartlarının uygulanmasında Türk Hukuku geçerlidir. Online Rezervasyon Kural ve Şartları sözleşmemiz güncellenebilmektedir.

 

www.melispansiyon.com/ de yayınlanan sözleşmemiz güncel ve geçerlidir.

[:]